Magic-Fantasy-World-Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magic-Fantasy-World-Anime

World Anime
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tzalutareeeee! =3

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 24
Data de înscriere : 13/04/2009

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:40 am

Uhm...So,hy! =^.^= Ma numesc Alexa,dar prietenii imi spun Alle...Am 12 ani *stiu,cam mica* si sunt din nu prea minunatul oras Turda,situat in Cluj... Sunt din zodia Berbecului,asa ca sa nu fiti surprinsi de comportamentul meu ciudat...^^" Imi plac animeurile *obsebia mea...<3* ,cultura japoneza,dansul,arta tatuajelor si Twilight!! *am citit primele 3 carti traduse...Deabia o astept pe ultima!*...=3 Imi place tot ce tine de muzica,deasemenea,de la Rock pana la J-Rock...Urasc manelele,muzica populara si in general muzica romaneasca.Ma bazez pe straini... Sunt o fire spontana,am si eu *sa recunosc* unele momente de singuratate,iar de aceea toti ma considera emo...LOL!...Imi place sa-mi bag nasul unde nu-mi fierbe oala si de obicei atrag pericolele... Uhm...^^"...Sper ca nu v-am obosit si astept intrebari!
Sus In jos
Okimicki Clio

Okimicki Clio


Mesaje : 180
Data de înscriere : 13/04/2009
Varsta : 28

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Re: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:42 am

Welcome!Happy posting,have fun!Sper sa ne intelegem bine si..ne vedem in RPG!
Sus In jos
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 24
Data de înscriere : 13/04/2009

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Re: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:45 am

Mdah...Mersi..=3
Sus In jos
Shun Okimicki
Admin
Shun Okimicki


Mesaje : 197
Data de înscriere : 13/04/2009

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Re: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:49 am

Welcome!happy posting and have fun!
Sus In jos
http://magic-fantasy-anime.vampire-legend.com
Amy-Chloe Brandon

Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 24
Data de înscriere : 13/04/2009

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Re: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:50 am

Aham...Multzam' si tie!Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Re: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tzalutareeeee! =3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic-Fantasy-World-Anime :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: